Novinky a důležité informace

7.2.2018 začíná nové pololetí - TĚŠÍME SE NA VÁS BUBLINKY

31.01.2018 15:13

20.09.2017 - 1. BUBLINKOVSKÉ CVIČENÍ

14.09.2017 14:47
Drahé Bublinky, už se na Vás moc těšíme na prvním Bublinkovském cvičení! Dny otevřených dveří byly...

Zápisy do nových kurzů cvičení rodičů s dětmi - září 2017

08.08.2017 12:00
Zápisy do nových kurzů cvičení rodičů s dětmi probíhají ve dnech 4.9. až 15.9. 2017. Přihlásit se...

Bubbles jsou Bublinky

Symbolem dětského klubu Bubbles jsou veselé bublinky. Takové, jaké si děti vytvářejí bublifukem. Malé, velké, neposedné. Děti si s nimi dokážou hrát bez omrzení. Takový je i náš dětský klub Bubbles. Plný veselí, radosti z pohybu a hraní. Těší nás, že jste zavítali právě na naše stránky a srdečně Vás zveme i k osobní návštěvě - rádi Vám klub ukážeme. Zakládáme si na přátelském prostředí, osobním a individuálním přístupu ke každému dítěti. Činnosti, které klub nabízí doufáme potěší a rozzáří nejen Vaše malé ratolesti, ale také Vás samotné.  

Pohyb hrou

Milé maminky, tatínkové, babičky, kamarádky.......
Vítáme Vás v  dětském klubu Bubbles - Bublinky. Pro Vaše děti připravujeme pohybové hry pro rozvoj správného držení těla, obratnosti, rychlosti, orientace v prostoru, ale hlavně cvičení v kolektivu stejně starých dětí. Cvičení se ponese v duchu hry, zábavy s různými pomůckami a hračkami a pohybu, který odporuje celkový vývoj dítěte - stimuluje mozek, aktivuje srdeční oběhový systém, posiluje svalstvo, podporuje obratnost, zpevňuje kosti a klouby. Zdravě unavené dítě také dobře spí. A pro nás je nejlepší odměnou, když má dítě z pohybu radost.

Hra je pro děti stejně důležitá jako jídlo a spánek. Přístup dětí k herním aktivitám se liší s věkem, a proto se těmto přirozeným požadavkům přizpůsobujeme i skladbou naší nabídky.

Cvičení dětí od 1,5 do 3 let s rodiči

U těch nejmenších je důležitá právě hra s rodiči, kteří jim ukazují svět, naslouchají jim a tak se podílejí na jejich vývoji. Ti nejmladší musí mít pocit bezpečí a jistoty a to jde nejlépe po boku rodiče. Když je dítě kladně stimulováno a motivováno, zvyšuje se jeho pocit sebejistoty a roste mu sebevědomí. V kolektivu podobně starých dětí to jde rychleji, děti navazují kontakt s vrstevníky a s jinými dosplěými, lépe překonávají strach a ve dvou letech už vznikají první přátelství. Cvičení jsou koncipována jako klidná a hravá, s důrazem na správný tělesný a duševní rozvoj dítěte a na prohloubení jeho vztahu s rodičem. Cvičitelka pomocí opakování jednoduchých říkanek a písniček motivuje děti k pohybu. Děti si rozvíjejí hrubou i jemnou motoriku těla, rovnováhu, správnou koordinaci pohybů i prostorovou orientaci. Každé dítě v batolecím věku má v tělesném i duševním vývoji individuální tempo - proto věnujeme pozornost tomu, co Vaše dítě umí a na co můžete být patřičně hrdí.

Cvičení dětí od 3,5 do 5 let

Pro děti starší, které již mnohdy chodí do školky, už hra s rodiči nenahradí hru s vrstevníky. U těchto dětí se již silně vyvíjí představivost, vynalézavost a nastává období vzdoru :-) Začínají převažovat slovíčka typu "já", "to je moje", "proč?", "co je to?" a další. Rozvíjí se individualita dítěte. Stejně jako my dospělí mají děti už své dobré a špatné dny. Společenské hry i společné pohybové aktivity by měly děti především bavit. Aby se dětem pohybové a herní aktivity líbily, motivujeme je různými pomůckami, hračkami, říkankami a písničkami. 

Jde o cvičení dynamičtější bez "dozoru rodičů", jen pod vedením profesionální cvičitelky. Děti se naučí obratnosti, mrštnosti, spolupráci s ostatními dětmi a vyzkouší si cvičení na nářadí ( lavičky, žíněnky, ribstole, dětské trenažéry ad. ). Cvičení je velmi různorodé i díky velkému množství pomůcek ( balanční pomůcky, různé velikosti míčů, stuhy, látkový padák, různé typy opičích drah ap. ). Děti se naučí také určité disciplině, která je v kolektivu většího počtu dětí nezbytností.

Malování a tvoření s Bublinkami

Malování a tvorba výrobků pomocí různých výtvarných technik. Vhodné pro děti od 4 do 6 let. Děti mají v ceně k dispozici veškeré potřebné pomůcky a materiál, každý výtvor si dítě odnese domů. V těchto hodinách si děti procvičí při malování a tvoření svoji dominantní ruku, hravou formou se naučí pracovat s různými materiály a budou mít radost z vlastního výrobku. Pro děti, které mají zakoupenu permanentku, budeme mít připravené na konci kurzu CD s jejich hezkými výtvory jako dárek od nás.

Dvouhodinovka s Bublinkami

Nabízíme i dvouhodinové lekce pro šikovné děti, které vydrží delší dobu bez rodičů - nebo rodiče bez dětí :-) , kde se spojí hodina hodina cvičení s různým náčiním a na nářadí, během které se děti vydovádí a trochu unaví s další hodinou věnovanou ruční dílničce, ve které si děti vytvoří něco zajímavého a veselého. A především máte Vy maminky, tatínkové, babičky... dvě hodiny času si vyřídit důležité věci, nebo si jen tak odpočinout, třeba u nás při dobré kávě Nespresso. Děti mají v ceně k dispozici veškeré potřebné pomůcky a materiál, každý výtvor si dítě odnese domů. Vhodné pro děti od 4 do 6 let.

Bublinky jen pro Vás...

Možná, že to je narozeninová oslava Vašeho dítěte, kterou nemáte kde uspořádat, možná jsou to pravidelné aktivity, pro které hledáte ten správný prostor, třeba tělocvičnu. S tím vším si společně poradíme - nabízíme Vám možnost pronájmu našich prostor na vaši akci.

Více informací naleznete v ceníku.